5842745e9230e2016 წლის 20-21 ნოემბერს პარიზში, ჩატარდა საერთაშორისო სამეცნიერო  კონფერენცია სახელწოდებით ICEBM 2016 : 18th International Conference on Economics and Business Management. სამეცნიერო სესიაში მონაწილეობა მიიღო ეკონომიკური კვლევების ეროვნული ინსტიტუტის დირექტორმა, ასოცირებულმა პროფესორმა ბადრი გეჩბაიამ სსიპ შოთა რუსთაველის ეროვნული სამეცნიერო ფონდის მიერ ახალგაზრდა მეცნიერთათვის გაცემული გრანტის ფარგლებში წარადგინა მოხსენება  თემაზე: „ევროკავშირის ინოვაციური ეკონომიკის პრიორიტეტები და თანამედროვე პრობლემები: გამოწვევები, პერსპექტივები“. ორდღიან კონფერენციაში  15-ზე მეტი ქვეყნის 50 წარმომადგენელი მონაწილეობდა.
preWe would like to introduce new educational platform -Preply.com, which was created for students and teachers. In order to participate in this educational project you can register on the website http://preply.com/en
In order to participate in this project you need to make only one step - create a profile at Preply.com. It's free of charge!